Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза середня пластикова American Tourister (Американ Туристер) DIABLAST
поліпропілен
Розміри 68x47x31/34 см
Розміри в розкладеному вигляді 67x45x30 см
Розмір - Середній
Об'єм - 81/91 л
Вага - 3,5 кг
Вбудований 3-цифровий замок TSA
Застібки-блискавки
Ручки - Верхні та бічні ручки
Колеса - 4 колеса
Розширювана - Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 81.91 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 31.34 см |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 6 190 ₴









