Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза маленька пластикова American Tourister (Американ Туристер) DIABLAST
Матеріал - поліпропілен
Розміри - 55x40x22 см
Розмір ручної поклажі
Вбудований 3-цифровий замок TSA
Застібки-блискавка
Верхня ручка (ручки)
4 колеса
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.3 кг |
- Ціна: 4 550 ₴









