Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза велика пластикова American Tourister (Американ Туристер) Dreami
100% полікарбонат
Розміри 77x50x30 см
Розміри в розкладеному вигляді 77x5x33 см
Розмір — великий
Об’єм — 96/106 л
Вага — 4,2 кг
Вбудований 3-цифровий замок TSA
Застібки-блискавки
Ручки — верхні та бічні ручки
Колеса — 4 колеса
Розширення — так
Бірка для адреси
Вбудована бирка для ідентифікації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 96.106 л |
| Висота | 77 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 30.33 см |
| Вага | 4.2 кг |
- Ціна: 9 870 ₴







