Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза середня пластикова American Tourister (Американ Туристер) Dreami
100% полікарбонат
Розміри 67x45x28 см
Розміри в розкладеному вигляді 67x45x30 см
Розмір - Середній
Об'єм - 69/78 л
Вага - 3,5 кг
Вбудований 3-цифровий замок TSA
Застібки-блискавки
Ручки - Верхні та бічні ручки
Колеса - 4 колеса
Розширювана - Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 69.78 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 28.3 см |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 8 550 ₴






