Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза маленька пластикова American Tourister (Американ Туристер) Flashline
- Матеріал: АБС-пластик
- Роздільник з кишенею на блискавці - в одному відділенні, додатковий кишеню і фіксуючі ремені - в іншому
- Вбудований кодовий замок з функцією TSA
- Висувна ручка з кількома рівнями фіксації
- Валізу на 4-х колесах.
- Вага 2,2
- Обсяг 23
- Габарити 45x35x20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 23 л |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.2 кг |
- Ціна: 5 890 ₴






