
Крапельна стрічка (щілинна) - 6 міл, 1 л/год, 10 см Sunstream (Турція)
- В наявності
- Код: бухта 1250м
2 500 ₴/бухта
- +380 (66) 384-93-77
- +380 (98) 849-75-50
Sunstream — це щілинна крапельна стрічка турецького виробництва, призначена для ефективного прикореневого поливу сільськогосподарських культур. Мотки довжиною 1250 метрів
Крапельна стрічка Sunstream з впаяними зсередини емітером (плоскі вставки з отворами). Вода рівномірно подається до рослин уздовж всієї стрічки через вбудовані крапельниці, які розташовані на відстані 10 см один від одного витратою крапельниці від 1.1 до 1.6 літрів в годину. Крапельна стрічка використовується для зрошення овочів, садових і польових культур.
Стрічка Sunstream може встановлюватися як над землею, так і під нею, також може використовуватися на протязі декількох сезонів зі складанням у кінці сезону або з залишенням в грунті на зиму
Переваги стрічки Sunstream
Стійкість до засмічення:
Широкий турбулентний канал самоочищається, запобігаючи осіданню дрібних частинок усередині лабіринту.
Рівномірність поливу:
Конструкція забезпечує рівномірну подачу води по всій довжині ряду.
Міцність: Виготовлена з первинної сировини з УФ-стабілізацією, що захищає її від руйнування на сонці та впливу добрив.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunstream |
| Країна виробник | Туреччина |
| Діаметр | 16 мм |
| Робочий тиск | 0.3 атм |
| Товщина стінки | 0.15 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Довжина бухти | 1250 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 1 |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
- Ціна: 2 500 ₴/бухта