
Стрічка крапельного зрошення, щілинна, Labyrinth, 8 mils, 1000м (крок15)
- Немає в наявності
- Код: бухта 1000м
2 400 ₴/бухта
+380502216846
- +380 (66) 384-93-77
- +380 (98) 849-75-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг капельного полива 8 mils
Водовилив 1.0 л/год.
Робочий тиск 0,8 бар.,
Намотування 1000 м/бухта,
виробник — Україна-Туреччина
В наявності бухти по 1000м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16 мм |
| Робочий тиск | 0.8 атм |
| Товщина стінки | 0.8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Крапельна стрічка |
| Мінімальний робочий тиск | 0.2 Бар |
| Максимальний робочий тиск | 1.5 Бар |
| Довжина бухти | 1000 м |
| Відстань між водовипусками/емітером | 15 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Витрата води | 1 |
| Стійкість до ультрафіолету | True |
- Ціна: 2 400 ₴/бухта