Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості
Ця легка наплічна сумка ідеально підходить для зберігання необхідних речей під рукою під час подорожі. Розумно розташовані кишені допоможуть розмістити гаманець, робочі документи та навіть планшет, коли ви в дорозі.
Екстер’єр
- матеріал: нейлон/шкіра;
- основне відділення на блискавці;
- передня накладна кишеня;
- передня кишеня на блискавці;
- регульований наплічний ремінь зі шкіряною окантовкою;
- тримач багажної бирки;
- бейдж з монограмою.
Інтер’єр
- м’який чохол для планшета;
- 3 відкриті кишені;
- 2 кишені для карток;
- петлі для пера;
- кільце для ключів;
- трекер TUMI®.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tumi |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 37.5 мм |
| Стан | Новий |
| Габарити | 28,5x21,5х3,75 |
- Ціна: 26 590 ₴


