Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка наплічна TUMI I MCLAREN
Особливості
Тут зустрічаються інженерні досягнення McLaren та інновації TUMI, щоб забезпечити ідеальний симбіоз стилю, життя, моди та технологій. Цей рюкзак повторює аеродинамічний дизайн автомобілів й має елегантну литу передню панель, деталі з вуглецевого волокна CFX та фірмові акценти McLaren кольору папайї. Це сучасне легке рішення для безпечного зберігання під рукою ваших щоденних речей.
Екстер’єр
- матеріал: поліестер;
- основне відділення на блискавці;
- багажна бирка;
- вертикальна задня кишеня на блискавці;
- відкрита кишеня з магнітною застібкою.
Інтер’єр
- гачок зі шкіряним ремінцем (кільце для ключів можна прикріпити за допомогою кнопки);
- кишеня для карток;
- відкрита кишеня;
- петлі для ручок;
- TUMI Tracer®.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tumi |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 355 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 82.5 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліестер |
| Габарити | 35,5x21,5x8,25 |
- Ціна: 38 600 ₴



