Сумка, виконана в дусі автомобільного дизайну, виготовлена з вуглецевого волокна CX6 та прикрашена фірмовими акцентами McLaren Papaya. Формована конструкція надає їй жорсткості та міцності, завдяки чому ви будете чудово підготовлені до наступної подорожі.
Зовнішній вигляд
Застібка-блискавка на головному відділенні
Магнітні застібки-блискавки
М'яке відділення для ноутбука з ламінованою застібкою-блискавкою
Бірка для багажу
Перфоровані шкіряні ручки для перенесення зверху
Знімний шарнірний плечовий ремінь з м'якою підкладкою
Рукав Add-a-Bag
Передня відкрита кишеня з магнітною застібкою
Задня відкрита кишеня з магнітною застібкою
Задня кишеня на блискавці з магнітними застібками
Бічна кишеня на блискавці
Бічна кишеня на блискавці з водовідштовхувальною підкладкою
Внутрішня частина
2 відкриті кишені Кишеня на блискавці * TUMI Tracer®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tumi |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 545 мм |
| Висота | 320 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Вага | 2132 г |
- Ціна: 148 500 ₴






