Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак American Tourister (Американ Туристер) Urban Groove
- Матеріал: поліестер (тканина)
- Зовнішня кишеня
- Кишеня для пляшки
- Органайзер
- Відділ для ноутбука 17.6"
- Габарити: 50x37x27
- Вага: 1 кг
- Об'єм: 34
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Об`єм | 34 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 37 см |
| Вага | 1000 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 980 ₴








