Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак American Tourister (Американ Туристер) Urban Groove
- Матеріал: поліестер (тканина)
- Зовнішня кишеня
- Кишеня для пляшки
- Органайзер
- Відділ для ноутбука 15,6"
- Габарити: 46x34x26
- Вага: 0,9
- Об'єм: 27
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Об`єм | 27 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Глибина | 26 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 34 см |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 730 ₴








