
Рюкзак для подорожей, для ноутбука до 14,1" Hedgren NEXT
- В наявності
- Код: HNXT05
6 950 ₴
- +380 (98) 849-75-50
Представляємо Вашій увазі ділову колекцію Next для чоловіків. Основний матеріал 72% -nylon 28% -polyester плюс 100% polyester з водовідштовхувальним покриттям. Багатофункціональний рюкзак, ідеально, підійде динамічним чоловікам для не тривалого відрядження або щоденного використання. У першому відділенні розміщення дві внутрішні кишені для кращої організації речей і додаткова кишеня з RFID-захистом. Друге відділення оснащено глибокою кишенею і відділом для ноутбука 15.6" та планшета 10". Також містить три зовнішні кишені з міні-офісом , гачком для ключів і бічні кишені. На задній частині рюкзака розміщений розумний рукав, для телескопічної ручки і додаткова кишеня.
Особливості:
- USB-порт
- вміщує в себе ноутбук до 15.6"
- відділ для планшета 10"
- кишеня для смартфона
- гачок для ключів
- кишеня з RFID-захистом
- водовідштовхувальна тканина
- вміщує документи формату А4
- розумний рукав для телескопічної ручки
- якісна металева фурнітура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Об`єм | 20.7 л |
| Вага | 1100 г |
- Ціна: 6 950 ₴








