
Рюкзак для подорожей, для ноутбука до 14,1" Hedgren NEXT
- В наявності
- Код: HNXT04
6 100 ₴
- +380 (98) 849-75-50
Представляємо Вашій увазі ділову колекцію Next для чоловіків. Основний матеріал 72% -nylon 28% -polyester плюс 100% polyester з водовідштовхувальним покриттям. Багатофункціональний рюкзак, ідеально, підійде динамічним чоловікам для не тривалого відрядження або щоденного використання. У першому відділенні розміщення дві внутрішні кишені для кращої організації речей і додаткова кишеня з RFID-захистом. Друге відділення оснащено глибокою кишенею і відділом для ноутбука 14.1" і планшета 10 ". Також містить три зовнішні кишені з міні-офісом , гачком для ключів і бічні кишені. На задній частині рюкзака розміщений розумний рукав, для телескопічної ручки і додаткова кишеня.
Особливості:
- USB-порт
- вміщує в себе ноутбук до 14.1"
- відділ для планшета 10 "
- кишеню для смартфона
- гачок для ключів
- кишеню з RFID-захистом
- водовідштовхувальна тканину
- вміщує документи формату А4
- розумний рукав для телескопічної ручки
- якісна металева фурнітура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Об`єм | 17.6 л |
| Вага | 880 г |
- Ціна: 6 100 ₴





