
влевовправо
Рюкзак для подорожей, для ноутбука до 15,4" Hedgren NEXT
- В наявності
- Код: HNXT011
6 325 ₴
+380 (66) 384-93-77
- +380 (98) 849-75-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний рюкзак, ідеально, підійде динамічним чоловікам для не тривалого відрядження або щоденного використання. У основному відділенні розміщена кишеня з RFID-захистом, глибокою кишенею для документи формату А4 та відділом для ноутбука 15.4" і планшета 10". Також містить три зовнішні кишені з міні-офісом , гачком для ключів і бічні кишені. На задній частині рюкзака розміщений розумний рукав, для телескопічної ручки і додаткова кишеня.
Особливості:
- USB-порт
- вміщує в себе ноутбук до 15.4"
- відділ для планшета 10"
- кишеня для смартфона
- гачок для ключів
- кишеня з RFID-захистом
- водовідштовхувальна тканина
- вміщує документи формату А4
- розумний рукав для телескопічної ручки
- якісна металева фурнітура
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,4" |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 420 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Об`єм | 20.7 л |
| Вага | 980 г |
- Ціна: 6 325 ₴






