
влевовправо
Вертикальна сумка через плече Hedgren NEXT
- В наявності
- Код: HNXT02
3 455 ₴
+380 (66) 384-93-77
- +380 (98) 849-75-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вашій увазі ділову колекцію Next для чоловіків. Основний матеріал 72% -nylon 28% -polyester плюс 100% polyester з водовідштовхувальним покриттям. Сумка-кросовер ідеально підходить на кожен день, дозволить звільнити руки і помістити речі першої необхідності, наприклад ключі, смартфон, планшет 10". Оснащена одним основним відділенням в якому є внутрішнія кишеня, також містить дві зовнішні кишені та задня кишеня з RFID-захистом від шахрайства. Сумка тримає форму, має якісну фурнітурою і стильним дизайном.
Особливості:
- водовідштовхувальна тканина
- відділ для планшета 10"
- кишеня для смартфона
- гачок для ключів
- міні-офіс
- кишеня з RFID-захистом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Сумка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Об`єм | 4.9 л |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 3 455 ₴






