
влевовправо
Вертикальна сумка через плече Hedgren NEXT
- В наявності
- Код: HNXT01
2 690 ₴
+380 (66) 384-93-77
- +380 (98) 849-75-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо Вашій увазі ділову колекцію Next для чоловіків. Основний матеріал 100% polyester 1680D з водовідштовхувальним покриттям. Маленька сумка-кросовер ідеально підходить на кожен день, дозволить звільнити руки і помістити речі першої необхідності, наприклад ключі, смартфон, планшет 7 ". Оснащена одним основним відділенням в якому є внутрішня кишеня, також містить дві зовнішні кишені та задня кишеня з RFID-захистом від шахрайства. Сумка тримає форму, має якісну фурнітурою і стильним дизайном.
Особливості:
- водовідштовхувальна тканина
- відділ для планшета 7 "
- кишеня для смартфона
- гачок для ключів
- кишеня з RFID-захистом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Сумка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Об`єм | 2.8 л |
| Вага | 320 г |
- Ціна: 2 690 ₴






