
Чоловіча ділова сумка для ноутбука 15,6" Hedgren NEXT
- В наявності
- Код: HNXT06
6 900 ₴
- +380 (98) 849-75-50
Представляємо Вашій увазі ділову колекцію Next для чоловіків. Основний матеріал 100% polyester 1680D з водовідштовхувальним покриттям. Багатофункціональна сумка, ідеально, підійде динамічним чоловікам для не тривалого відрядження або щоденного використання. Дана сумка практична і унікальна тим, що є можливість носити її в трьох положеннях: як портфель, як сумка через плече і як рюкзак. У першому відділенні розміщено дві внутрішні кишені для кращої організації речей і додаткова кишеня з RFID-захистом. Друге відділення оснащено глибокою кишенею і відділом для ноутбуку 15.6 "і планшета 10". Також містить дві зовнішні кишені з міні-офісом та гачком для ключів. На задній частині сумки розміщений розумний рукав, для телескопічної ручки і додаткова кишеня.
Особливості:
- USB-порт
- вміщує в себе ноутбук до 15.6 "
- відділ для планшета до 10 "
- кишеня для смартфона
- гачок для ключів
- кишеня з RFID-захистом
- водовідштовхувальна тканина
- вміщує документи формату А4
- розумний рукав для телескопічної ручки
- якісна металева фурнітура
- знімний ремінь в комплекті
- кишеня для монет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Сумка-трансформер |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 395 мм |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Об`єм | 14.5 л |
| Вага | 980 г |
- Ціна: 6 900 ₴








