
Чоловіча ділова сумка для ноутбука 15,6" Hedgren NEXT
- В наявності
- Код: HNXT08
5 900 ₴
- +380 (98) 849-75-50
Представляємо Вашій увазі ділову колекцію Next для чоловіків. Основний матеріал 72%-nylon 28%-polyester плюс 100% polyester з водовідштовхувальним покриттям. Багатофункціональна сумка, ідеально, підійде динамічним чоловікам для не тривалого відрядження або щоденного використання. У першому відділенні розміщено дві внутрішні кишені для кращої організації речей і додаткова кишеня з RFID-захистом. Друге відділення оснащено глибокою кишенею і відділом для ноутбука 15.6" та планшета 10". Також містить дві зовнішні кишені з міні-офісом і гачком для ключів. На задній частині сумки розташований розумний рукав, для телескопічної ручки і додаткова кишеня.
Особливості:
- USB-порт
- вміщує в себе ноутбук до 15.6" та планшет до 10"
- кишеня для смартфона
- гачок для ключів
- кишеня з RFID-захистом
- водовідштовхувальна тканина
- вміщує документи формату А4
- розумний рукав для телескопічної ручки
- якісна металева фурнітура
- блискавка передбачає можливість вішати навісний замок
- знімний ремінь в комплекті
- кишеня для монет
- кишеня для пляшки або парасольки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Об`єм | 15.2 л |
| Вага | 980 г |
- Ціна: 5 900 ₴







