Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: нейлон
Основное отделение - закрывается на молнию
Додатковий зовнішній карман
На тильній стороні розташована текстильна планка для кріплення сумки на висувній ручці чемодана
Регульований по довжині ремень через плечо (кріпиться двома карабінами і легко відстегується)
Основное отделение - закрывается на молнию
Додатковий зовнішній карман
На тильній стороні розташована текстильна планка для кріплення сумки на висувній ручці чемодана
Регульований по довжині ремень через плечо (кріпиться двома карабінами і легко відстегується)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 42 л |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 14 030 ₴




