Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
М'яка, тонка та елегантна сумка-слінг має кишеню з підкладкою з мікрофібри, а жаккардовий візерунок, виконаний на замовлення, перегукується з аеродинамічними лініями та технічною точністю високопродуктивних інженерних рішень.
Майстерно виконане об'ємне плетіння і глибокий тон легко передають дух McLaren.
Матеріал: Поліестер
Зовнішня частина
Застібка-блискавка на основному відділенні
Кишеня на блискавці з підкладкою з мікрофібри та магнітною застібкою
Швидкодоступна кишеня для телефону із прихованою магнітною застібкою
Нашивка з монограмою
Внутрішня частина TUMI Tracer®
Кишеня для карт
Ремінець для ключів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tumi |
| Матеріал | Поліестер |
| Довжина | 26.6 см |
| Висота | 15 см |
| Товщина | 7.5 см |
| Вага | 0.5 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити | 26.6x15x7.5 |
- Ціна: 32 990 ₴



