БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Середня тканинна валіза з розширенням на 4 колесах Samsonite GLAZED
- В наявності
- Код: KT9*002
16 420 ₴
+380502216846
- +380 (50) 221-68-46
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Середня тканинна валіза з розширенням на 4 колесах Samsonite GLAZED
- Матеріал:100% перероблений поліестер
- На передній панелі валізи - кишеня на блискавці
- Всередині: фіксуючі ремені в основному відділенні, в кришці валізи - тканинна перегородка з кишенею на блискавці
- Розширення (дозволяє збільшити об'єм валізи)
- Вбудований кодовий замок з функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Валізу на 4-х колесах.
- габарити: 44x67x30/33
- вага: 3
- об'єм: 83/94
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 83.94 л |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 30.33 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 16 420 ₴






