
Дорожня сумка на колесах Hedgren Comby
- В наявності
- Код: HCMBY14
9 590 ₴
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
Містка сумка на колесах-ідеальний вибір для тривалих подорожей. Має основний відділ, яке оснащене притискними ременями і сіточним відділом для одягу та дрібниць. Є кишеня з RFID-захистом. На блискавці передбачена можливість розмістити навісний замок, і ще більше додає безпеки Вашим речам кодовий замок з TSA-системою. Зовні має відділ для речей першої необхідності з карабіном для ключів, та бокові, еластичні кишені для пляшки та парасольки. Для зручності перенесення передбачені мякі та міцні ручки для перенесення з різних боків виробу, також, сталева телескопічна система і два колеса забеспечать комфортне пересування сумки.
особливості:
- тканина має водо-брудо-відштовхуючі властивості та стійкість до вигорання
- відділ для одягу з притискними ременями
- бокові кишені для пляшки
- міцні ручки для перенесення з різних боків
- сталева телескопічна система
- надійні колеса
- підставка для стійкості сумки у вертикальному полеженні
- передбачена можливість розмістити на блискавці навісний замок
- кодовий замок з TSA-системою
- кишеня з RFID-захистом
- гачок для ключів
- адресник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 110.49 л |
| Висота | 79 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 31.5 см |
| Вага | 3.58 кг |
- Ціна: 9 590 ₴








