
Вертикальна сумка через плече з RFID-захистом Hedgren Comby Performance
- В наявності
- Код: HCMBP15
3 650 ₴
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
Вертикальна сумка через плече, підійде як і для щоденного використання, так і для подорожей, ідеальний розмір, для будь-якого випадку. Зовнішня та внутрішня тканини виготовлені з 100% перероблених та сертифікованих матеріалів RPET (перероблені пластикові пляшки) зовнішня тканина: поліестер 600D RPET, внутрішня підкладка: поліестер RPET 150D. Має два основних відділи, де розташовані: додаткова кишеня на блискавці з З RFID-захистом, відділ для смартфону, гачок для ключів, відділення для міні-планшету. Зовнішня кишеня для дрібниць першої необхідності, також присутні світловідбиваючи елементи. Безпечна задня кишеня з поглибленим отвором на блискавці, щільно прилягає до тіла.
особливості:
- З RFID-захистом
- водо-брудо-відштовхуючі властивості та стійкість до вигорання
- водонепроникна блискавка
- світловідбиваючі елементи
- гачок для ключів
- відділ для смартфону
- відділ для міні-планшету
- унісекс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Сумка |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Об`єм | 4.1 л |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 3 650 ₴



