
Маленька валіза ручна поклажа з розширенням Hedgren Comby
- В наявності
- Код: HCMBY13
8 290 ₴
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
Маленька валіза, ручна поклажа-ідеальний вибір для не тривалих подорожей. Має основний відділ, яке оснащене притискними ременями і сіточним відділом для одягу та дрібниць. Є кишеня з RFID-захистом. Також, на блискавці передбачена можливість розмістити навісний замок, і ще більше додає безпеки Вашим речам кодовий замок з TSA-системою. Зовні має відділ для речей першої необхідності з карабіном для ключів. Додатково, має функцію розширення для розміщення більше речей за необхідністю. Для зручності переміщення оснащена 4 подвійними колесами, міцною телескопічною ручкою, верхньою та боковою ручкою для перенесення.
особливості:
- підходить для ручної поклажі
- з розширенням
- відділ для одягу з притискними ременями
- тканина має водо-брудо-відштовхуючі властивості та стійкість до вигорання
- передбачена можливість розмістити на блискавці навісний замок
- кодовий замок з TSA-системою
- кишеня з RFID-захистом
- гачок для ключів
- адресник
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hedgren |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 54.59 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.8 кг |
- Ціна: 8 290 ₴








