БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька пластикова валіза на 4 колесах, ручна поклажа, з розширенням, Samsonite (Самсонайт) Essens
Матеріал: поліпропіле
Всередині: тканинні роздільники на блискавці
Вбудований кодовий замок із функцією TSA
Висувна телескопічна ручка
Ручки для перенесення валізи (горизонтальна та вертикальна)
Валіза на 4-х колесах
Ручна поклажа.
Габарити: 55x40x23/26
Вага: 2,5
Об'єм: 50/57
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 50.57 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20.26 см |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 17 290 ₴








