БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Валіза(Гігант) велика текстильна на 4-х колесах Samsonite Respark
- В наявності
- Код: KJ3*008
21 380 ₴
+380502216846
- +380 (50) 221-68-46
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза велика тканинна на 4-х колесах Samsonite (Самсонайт) Respark
- Матеріал: поліестер
- На передній панелі валізи - дві кишені на блискавці
- Всередині: фіксувальні ремені в основному відділенні, у кришці валізи - тканинна перегородка на блискавці, перехресні ремені
- Розширення (дає змогу збільшити об'єм валізи)
- Вбудований кодовий замок із функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Валіза на 4-х колесах.
- Габарити: 82x53x34/38
- Об'єм: 156/170
- Вага: 4
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 156.17 л |
| Висота | 82 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 34.38 см |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 21 380 ₴





