Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsonite Respark
Розроблена для додаткової безпеки та довговічності з практичними варіантами розміщення речей. Respark задовольнить усі ваші потреби під час подорожі. Ця сучасна колекція пропонує широкий вибір продукції — від ручної поклажі до великих валіз.
Дорожня сумка з поліестеру на колесах Respark Samsonite (Самсонайт)
Матеріал: поліестер
Вбудований кодовий замок з функцією TSA
Висувна телескопічна ручка
Сумка на колесах
габарити: 74x44x35
вага: 3,4
об'єм: 108
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Матеріал | Текстиль |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 108 л |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 35 см |
| Вага | 3.4 кг |
- Ціна: 18 580 ₴






