Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка Samsonite Respark
Розроблена для додаткової безпеки та довговічності з практичними варіантами розміщення речей. Respark задовольнить усі ваші потреби під час подорожі. Ця сучасна колекція пропонує широкий вибір продукції — від ручної поклажі до великих валіз.
Матеріал: поліестер
Основне відділення — закривається на блискавку
Додаткові зовнішні кишені
Регульований по довжині ремінь через плече (кріпиться двома карабінами і легко відстібається)
габарити: 48x35x24
об'єм: 36,5
вага: 0,7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 36.5 л |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 24 см |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 7 710 ₴








