Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця компактна модель — вишуканий варіант сумки-слінг — має безліч кишень, що допоможуть вам легко впорядкувати та дістати необхідні речі. Рельєфні шкіряні вставки підкреслюють витончений силует, а вишукані оздоблення додають завершеності.
Матеріал: шкіра
Зовнішній вигляд
L-подібна блискавка для доступу до основного відділення
L-подібна блискавка на передній кишені з розширенням
Задня кишеня без застібки
Регульований плечовий ремінь, що кріпиться з обох боків
Бірка для багажу
Нашивка з монограмою
Внутрішня частина
М'яка відкрита кишеня
Відкрита кишеня
2 петлі для ручок
Ремінець для ключів
TUMI Tracer®
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tumi |
| Колір | Чорний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Габарити | 30,5x18x5 |
- Ціна: 34 430 ₴



