Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка American Tourister (Американ туристер) WANDERLITE
Представляємо WANDERLITE, нашу колекцію для любителів активного відпочинку! Ця універсальна дорожня сумка — справжня знахідка для шукачів пригод. Сумка має водовідштовхувальні властивості завдяки міцній тканині з просоченням «ріпстоп». Велике основне відділення і додаткові кишені дозволяють легко організувати ваші речі.
Габарити - 52х31х30
Вага - 0,8 кг
Об'єм - 53 л
Матеріал - 100% перероблений поліестер
Розумні функції - Зовнішня кишеня, Ручка для перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 53 л |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 52 см |
| Глибина | 30 см |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 3 940 ₴







