Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка American Tourister (Американ туристер) TRAILGO
Представляємо TrailGo, нашу колекцію для любителів активного відпочинку! Ця універсальна дорожня сумка — справжня знахідка для шукачів пригод. Її можна носити як дорожню сумку або легко трансформувати в рюкзак, що забезпечує неперевершену зручність і адаптивність під час подорожей. Сумка має водовідштовхувальні властивості завдяки міцній тканині з просоченням «ріпстоп». Велике основне відділення і додаткові кишені дозволяють легко організувати ваші речі. Натхненна відтінками природи, колекція TrailGo гармонійно вписується в навколишнє середовище. Насолоджуйтесь свободою дослідження з TrailGo!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 42 л |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 23 см |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 4 350 ₴









