Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня сумка на колесах City racer
Габарити - 69x39x38
Вага - 2,4 кг
Об'єм - 98 л
Матеріал - поліестер, поліуретан
Кількість коліс - 2
Розумні функції - Зовнішня кишеня, Ручка для перенесення
Габарити - 69x39x38
Вага - 2,4 кг
Об'єм - 98 л
Матеріал - поліестер, поліуретан
Кількість коліс - 2
Розумні функції - Зовнішня кишеня, Ручка для перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Телескопічна ручка | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 98 л |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 38 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 6 110 ₴






