Основні переваги серії Kvit Optima P:
- Автоматичний розпал. Пальник керується автоматикою починаючи від розпалу і закінчуючи розрахунком кількості палива, що подається.
- Потужність пальника max/min – 250/75 кВт.
- Колосниковий блок каскадного типу з функцією самоочищення. Стабільна робота на пеллеті низької якості, рівномірний розподіл палива по всій площі колосника, видалення золи та шлаку із зони горіння.
- Система динамічного розподілу повітря. Дозволяє налаштовувати пальник під різну фракцію та склад пелети.
- Легкознімний колосниковий блок. Дозволяє швидко і легко провести профілактичні роботи, не торкаючись розпечених частин котла.
- Футерування камери згоряння. Збільшує термін служби корпусу пальника, покращує якість спалювання палива.
- Жароміцна сталь. Колосник та топка пальника виконані з нержавіючої сталі AISI 310s
- Простота обслуговування. Всі вузли пальника спроектовані так що пальник можна було б легко розібрати не вдаючись до послуг зварювальника
- Пожежна безпека. Забезпечує високий рівень пожежної безпеки, забезпечена клапаном зворотної тяги для запобігання зворотному руху гарячих димових газів, датчик перегріву корпусу пальника, легкоплавка гофра.
- Сервісне обслуговування по всіх регіонах України. Наявність всіх необхідних запчастин для обслуговування пальника та сертифікованих фахівців.
- Вигідна ціна. Досвід та оптимізація дозволили нам створити оптимальне співвідношення «ціна-якість».
Пелетний пальник KVIT Optima P 250 кВт — пальник факельного типу преміум класу, призначений для переведення твердопаливних котлів від ручного завантаження палива на автоматизовану подачу. Пелетний пальник Kvit Optima P можна легко інсталювати у вже наявний котел, фахівці компанії Статус 24 можуть зробити це в найкоротший термін Пальник Kvit Optima P, це повністю автоматизоване рішення, яке бере на себе функції опалювача кочегара, для обслуговування якого досить кілька годин на тиждень. Пелетні пальники Квіт Оптима пром працюють на пелетній гранулі, яка вимагає набагато менше місця для зберігання ніж складометри дров і має стандартну вологість 10% при високій теплотворній здатності до 4,7 кВт/година з кілограма палива. Що 1,5 – 2 рази більше, ніж у дров звичайної вологості. І для зберігання пелет потрібно значно менше місця ніж для зберігання складометрів дров Основною перевагою є це – не вибагливість до якості палива, що спалюється (лушпиння соняшника, дерев’яна пелета другого сорту і т.д.). Функції автоматики керування KEYTECH
- Керування насосом СО;
- Керування насосом ГВС 3-х ходовим клапаном(опція);
- Керування димососом 2-м вентилятором;
- Робота по кімнатному термостату;
- Погодозалежне управління (опція);
- WI-FI Модуль (опція);
- GSM Модуль (опція).
- Пальник KVIT Optima Prom.
- Захисний гофрований рукав.
- Автоматика керування.
- Датчики температури.
- Шнек подачі палива.
- Паспорт.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
- Додатковий шнек подачі.
- Пелетний бункер необхідного обсягу та розміру.
- Додатковий захисний гофрорукав.
- GSM модуль
- Котлові дверцята будь-якої конфігурації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KVIT |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип котла | Пелетний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Потужність номінальна | 250 |
| Матеріал теплообмінника | Сталева |
| Споживана потужність max | 439 Вт |
| Споживана потужність min | 180 Вт |
| Топка довжина | 464 мм |
| Топка висота | 354 мм |
| Топка ширина | 355 мм |
| Потужність пальника max | 250 кВт |
| Потужність пальника min | 75 кВт |
| Вага | 70 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 524 мм |
| Ширина | 438 мм |
| Глибина | 925 мм |
- Ціна: 281 112 ₴






