Основні переваги серії Kvit Optima PROM:
- Автоматичний розпал – пальник керується автоматикою починаючи від розпалу і закінчуючи розрахунком кількості палива, що подається.
- Потужність пальника max/min – 200/60 кВт.
- Колосниковий блок каскадного типу з функцією самоочищення.
- Стабільна робота на пелеті низької якості, рівномірний розподіл палива по всій площі колосника, видалення золи та шлаку із зони горіння.
- Система динамічного розподілу повітря – дозволяє налаштовувати пальник під різну фракцію та склад пелети.
- Легкознімний колосниковий блок – забезпечує можливістю швидко і легко зробити профілактичні роботи, не торкаючись розпечених частин котла.
- Футерування камери згоряння – збільшує термін служби корпусу пальника, покращує якість спалювання палива.
- Жаростійка сталь – колосник і топка пальника виконані з нержавіючої сталі AISI 310s.
- Простота обслуговування – всі вузли пальника спроектовані так, щоб пальник можна було легко розібрати, не вдаючись до послуг зварювальника.
- Пожежна безпека – забезпечується клапаном зворотної тяги для запобігання зворотному руху гарячих димових газів, датчиком перегріву корпусу пальника та легкоплавкою гофрою.
- Сервісне обслуговування по всіх регіонах України. Наявність усіх необхідних запчастин для обслуговування пальника та сертифікованих фахівців.
- Вигідна ціна – досвід, якість обладнання та попит – дозволили нам створити оптимальне співвідношення «ціна-якість».
Пелетний пальник KVIT Optima Prom — пальник факельного типу Преміум класу, призначений для переведення твердопаливних котлів з ручним завантаженням палива на автоматизовану подачу. Пелетний пальник KVIT Optima Prom можна легко інсталювати у вже наявний котел, фахівці компанії ТОВ «Статус 24» можуть зробити це в найкоротші терміни. Пальник KVIT Optima Prom – це повністю автоматизоване рішення, яке бере на себе функції опалювача-кочегара, для обслуговування якої цілком достатньо кілька годин на тиждень. Пелетні пальники KVIT Optima Prom працюють на пелетній гранули, яка вимагає набагато менше місця для зберігання, ніж складометри дров і має стандартну вологість 10% при високій теплотворній здатності до 4,7 кВт/годину з кілограма палива. Це в 1,5 – 2 рази більше, ніж у дров нормальної вологості. Для зберігання пелет потрібно значно менше місця, ніж для зберігання складометрів дров. Однією з основних переваг пелетного пальника KVIT Optima Prom — невибагливість до якості палива, що спалюється (пелет з лушпиння соняшника, дерев’яні пелети другого сорту тощо). Функції автоматики керування KEY/TECH
- Керування насосом СО.
- Керування насосом ГВС 3-х ходовим клапаном(опція).
- Керування димососом 2-м вентилятором.
- Робота по кімнатному термостату.
- Погодозалежне управління (опція).
- WI-FI Модуль (опція).
- GSM Модуль (опція).
- Пальник KVIT Optima Prom.
- Захисний гофрований рукав.
- Автоматика керування.
- Датчики температури.
- Шнек подачі палива.
- Паспорт.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
- Додатковий шнек подачі.
- Пелетний бункер необхідного обсягу та розміру.
- Додатковий захисний гофрорукав.
- GSM модуль
- Котлові дверцята будь-якої конфігурації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KVIT |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип котла | Пелетний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Потужність номінальна | 200 |
| Матеріал теплообмінника | Сталева |
| Споживана потужність max | 439 Вт |
| Споживана потужність min | 180 Вт |
| Топка довжина | 457 мм |
| Топка висота | 331 мм |
| Топка ширина | 359 мм |
| Потужність пальника max | 200 кВт |
| Потужність пальника min | 60 кВт |
| Вага | 80 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 457 мм |
| Ширина | 488 мм |
| Глибина | 912 мм |
- Ціна: 244 608 ₴







