Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні переваги серії Kvit Optima PROM:
- Автоматичний розпал – пальник керується автоматикою починаючи від розпалу і закінчуючи розрахунком кількості палива, що подається.
- Потужність пальника max/min – 125/38 кВт.
- Колосниковий блок каскадного типу з функцією самоочищення.
- Стабільна робота на пелеті низької якості, рівномірний розподіл палива по всій площі колосника, видалення золи та шлаку із зони горіння.
- Система динамічного розподілу повітря – дозволяє налаштовувати пальник під різну фракцію та склад пелети.
- Легкознімний колосниковий блок – забезпечує можливістю швидко і легко зробити профілактичні роботи, не торкаючись розпечених частин котла.
- Футерування камери згоряння – збільшує термін служби корпусу пальника, покращує якість спалювання палива.
- Жаростійка сталь – колосник і топка пальника виконані з нержавіючої сталі AISI 310s.
- Простота обслуговування – всі вузли пальника спроектовані так, щоб пальник можна було легко розібрати, не вдаючись до послуг зварювальника.
- Пожежна безпека – забезпечується клапаном зворотної тяги для запобігання зворотному руху гарячих димових газів, датчиком перегріву корпусу пальника та легкоплавкою гофрою.
- Сервісне обслуговування по всіх регіонах України. Наявність усіх необхідних частин для обслуговування пальника та сертифікованих фахівців.
- Вигідна ціна – досвід, якість обладнання та попит – дозволили нам створити оптимальне співвідношення «ціна-якість».
Пелетний пальник KVIT Optima P 125 кВт — пальник факельного типу преміум класу, призначений для переведення твердопаливних котлів від ручного завантаження палива на автоматизовану подачу. Пелетний пальник Kvit Optima P можна легко інсталювати у вже наявний котел, фахівці компанії Статус 24 можуть зробити це в найкоротший термін Пальник KVIT Optima Prom поставляється в наступній комплектації:
- Пальник KVIT Optima Prom.
- Захисний гофрований рукав.
- Автоматика керування.
- Датчики температури.
- Шнек подачі палива.
- Паспорт.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
- Додатковий шнек подачі.
- Пелетний бункер необхідного обсягу та розміру.
- Додатковий захисний гофрорукав.
- GSM модуль
- Котлові дверцята будь-якої конфігурації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KVIT |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип котла | Пелетний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Потужність номінальна | 125 |
| Матеріал теплообмінника | Сталева |
| Споживана потужність max | 315 Вт |
| Споживана потужність min | 97 Вт |
| Топка довжина | 390 мм |
| Топка висота | 262 мм |
| Топка ширина | 288 мм |
| Потужність пальника max | 125 кВт |
| Потужність пальника min | 38 кВт |
| Вага | 49 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 336 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Глибина | 782 мм |
- Ціна: 171 496 ₴









