
влевовправо
Пелетний пальник KVIT Lyuta 60
- В наявності
- Код: Lyuta 60
102 232 ₴
+380 (66) 384-93-77
- +380 (98) 849-75-50
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пелетний пальник KVIT Lyuta 60 кВт – це пальник факельного типу, призначений для переведення твердопаливних котлів з ручним завантаженням палива на автоматизовану подачу. Надійне обладнання з європейською комплектацією, інтелектуальна праця висококваліфікованих фахівців, автоматизація роботи, колосники, що самоочищаються, висока ступінь пожежної безпеки (3-х рівнева) – все це забезпечує стабільність, надійність, функціональність та економність роботи Вашого пальника. Основне паливо: пелети дерев’яні, агропелети з лушпиння соняшника. Пальник KVIT Lyuta поставляється в наступній комплектації:
- Пальник KVIT Lyuta.
- Захисний гофрований рукав.
- Автоматика керування.
- Датчики температури.
- Шнек подачі палива.
- Паспорт.
- Інструкція з експлуатації.
- Гарантійний талон.
- Додатковий шнек подачі.
- Пелетний бункер необхідного обсягу та розміру.
- Додатковий захисний гофрорукав.
- GSM модуль
- Котлові дверцята будь-якої конфігурації.
Основні переваги пеллетного пальника Kvit Lyuta 60
- Повна автоматизація. Тонкі налаштування пальника, що дозволяє легкість модуляція потужності, повний цикл режимів роботи, а також її самоочищення.
- Потужність пальника max/min – 60/18 кВт.
- Автоматичний розпал. Керамічна запальничка.
- Автоматична чистка. Рухливі самоочисні крокуючі через ряд колосники каскадного типу.
- Надійний колосник. Товщина колосників 5 мм із жароміцної сталі AISI 310s.
- Простота монтажу. Легко встановлюється в котел з невеликими нижніми дверцятами, необхідні мінімальні габарити камери згоряння.
- Простота обслуговування та сервісу. Легкознімний колосниковий блок просто виймається та обслуговується.
- Точні налаштування. Можливість регулювання кількості повітря, що подається в камері згоряння, що дозволяє налаштовувати пальник на різні види пелети (деревна, пелети з лушпиння соняшника, комбінована).
- Доступність. Оптимальне співвідношення ціна – якість дозволили вивести цю модель у лідери продажів останніх років.
- Додатковий захист. Додатковий захисний капілярний термостат – це додатковий захист та контроль автоматики пальника.
- Дистанційне керування. Інтернет-модуль ecoNET 300 (опція).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KVIT |
| Країна виробник | Україна |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Тип котла | Пелетний |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Потужність номінальна | 60 |
| Матеріал теплообмінника | Сталева |
| Споживана потужність max | 300 Вт |
| Споживана потужність min | 60 Вт |
| Топка довжина | 223 мм |
| Топка висота | 192 мм |
| Топка ширина | 219 мм |
| Потужність пальника max | 60 кВт |
| Потужність пальника min | 18 кВт |
| Вага | 25 кг |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 353 мм |
| Ширина | 309 мм |
| Глибина | 631 мм |
- Ціна: 102 232 ₴




