БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька тканинна валіза на 2-х колесах ручна поклажа Samsonite (Самсонайт) Respark
- Матеріал: поліестер
- На передній панелі валізи - дві кишені на блискавці
- Всередині: фіксувальні ремені в основному відділенні, у кришці валізи - тканинна перегородка на блискавці
- Вбудований кодовий замок із функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Валіза на 2-х колесах.
- Ручна поклажа
- габарити: 45x35x20
- вага: 1.8
- об'єм: 29
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліестер |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 29 л |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 14 100 ₴


