Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка American Tourister (Американ туристер) Summerride
- Матеріал: поліестер
- Основне відділення - закривається на блискавку
- Додаткові зовнішні кишені
- Регульований за довжиною ремінь через плече (кріпиться двома карабінами і легко відстібається)
- габарити: 40x30x20
- об'єм: 27
- вага: 0.6
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 27 л |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 0.6 кг |
- Ціна: 3 840 ₴







