
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд - Samsonite
Габарити - 48x33,5x20
Вага - 2,2 кг
Об'єм - 29 л
Тип матеріалу - М'який корпус
Матеріал - 100% перероблений поліестер
Діагональ екрану ноутбука -15,6"
Розумні функції
Зовнішня кишеня,
Ручка для перенесення,
Вологозахист,
Відділ для ноутбука,
Легкий
Великі рюкзаки (45 - 50 см)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Об`єм | 29 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 48 см |
| Ширина | 33.5 см |
| Вага | 2200 г |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрана ноутбука | 15.6" |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 10 330 ₴







