
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька пластикова валіза, ручна поклажа, American Tourister FLYTWIST
- Матеріал: поліпропілен
- Роздільник з кишенею на блискавці - в одному відділенні, фіксуючі ремені - в іншому
- Вбудований кодовий замок з функцією TSA
- Висувна ручка з кількома рівнями фіксації
- Валізу на 4-х колесах.
- Вага 2,4
- Обсяг 36/44
- Габарити 40x55x20/23
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 36.44 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20.23 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 4 890 ₴







