БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак 15" ALPHA BRAVO
Особливості:
Цей просторий рюкзак відтепер доступний у м’якій шкірі та ідеально підходить для щоденних поїздок на роботу чи до школи, а також для тривалих подорожей. З ним ви можете упакувати та взяти із собою все, що вам потрібно.
Екстер’єр:
- Основне відділення на застібці;
- Ручка зі шкіряним декором зверху;
- М'яке відділення для ноутбука на блискавці (підходить для ПК до 15" або MacBook до 16");
- М'яка сітчаста задня панель для комфорту та підтримки;
- Передні ланцюжки, наплічні ремені та бічні кишені, сумісні з TUMI+;
- Бічна кишеня на блискавці;
- Кишеня на U-блискавці;
- Передня кишеня на блискавці;
- 2 бічні кишені на блискавці (ліва з водонепроникною підкладкою та вентиляційним отвором);
- Відкрита бічна кишеня| Легкодоступна задня кишеня з невидимою магнітною застібкою;
- Багажна бирка| Рукав Add-A-Bag (продається окремо)
Інтер’єр:
- Ланцюжки, сумісні з аксесуарами TUMI+*;
- 2 слоти для карт;
- 4 відділення для носіїв| 2 кишені на блискавці;
- Відкритий карман;
- М'яке відділення для планшета;
- Ремінець для ключів;
- TUMI Tracer®;
- Тримачі для ручок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tumi |
| Тип | Рюкзак |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Габарити | 43x35,5x21 |
| Розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Об`єм | 27.2 л |
| Вага | 1083 г |
- Ціна: 53 230 ₴



