
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза маленька пластикова American Tourister (Американ Туристер) Soundbox Mini
- Матеріал: поліпропілен
- Роздільник на блискавці - в одному відділенні, фіксуючі ремені - в іншому
- Висувна ручка з кількома рівнями фіксації
- Валіза на 4-х колесах.
- Вага: 1.8
- Обсяг: 22
- Габарити: 32x47x21
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 22 л |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 1.8 кг |
- Ціна: 6 640 ₴






