БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза середня пластикова Samsonite (Самсонайт) Neopulse Disney на 4-х колесах
- Матеріал: полікарбонат
- Всередині: роздільник на блискавці, фіксуючі ремені
- Вбудований кодовий замок з функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Валізу на 4-х колесах.
- Габарити: 46x69x27
- Вага: 3,0
- Об'єм: 74
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 74 л |
| Висота | 69 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 3 кг |
- Ціна: 27 499 ₴