БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза маленька пластикова ручна поклажа Samsonite (Самсонайт) Nuon на 4-х колесах
- Матеріал: полікарбонат
- Всередині: роздільник на блискавці, фіксуючі ремені
- Має USB-порт для зарядки ваших електронних пристроїв
- Знімний внутрішній роздільник
- Розширення (дозволяє збільшити об'єм валізи)
- Вбудований кодовий замок з функцією TSA
- Висувна телескопічна ручка
- Валізу на 4-х колесах.
- Габарити: 40x55x20/23
- Вага: 2,5
- Об'єм: 38/42
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsonite |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 38.42 л |
| Висота | 55 см |
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 20.23 см |
| Вага | 2.5 кг |
- Ціна: 19 820 ₴





