
влевовправо
Валіза маленька ручна поклажа текстильна Snowball 22204 на 4-колесах
- В наявності
- Код: 22204 маленький
2 790 ₴
+380 (50) 221-68-46
- +380 (98) 849-75-50
- +380 (66) 384-93-77
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза маленька ручна поклажа тканинна Snowball (Сноубол) 22204 на 4-колесах
-Матеріал: нейлон
-На передній панелі валізи - кишеня на блискавці;
-Висувна алюмінієва ручка;
-Додаткова верхня ручка (для перенесення валізи);
-Кодовий замок із функцією TSA;
-4 подвійних поліуретанових колеса, що обертаються на 360 градусів;
-Ззаду - висувна адресна бирка;
-Всередині: з одного боку є кишеня на блискавці, з іншого - фіксувальні ремені;
-Розширення - збільшення обсягу валізи;
-Ручна поклажа.
-габарити: 36х57х21
-вага: 2,4
-об'єм: 35/44
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Нейлон |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 35.44 л |
| Висота | 57 см |
| Ширина | 36 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 2.4 кг |
- Ціна: 2 790 ₴







