Ручний опресувальник Candan CM-60 - призначений для випробування трубопроводу на утечку,
Це невибагливий і простий у використанні насос з ручним керуванням приводу поршня і зручним регулюванням тиску за допомогою двох вентилів. Максимальний тиск, який може накачати в систему цей насос, становить 60 атмосфер, що більш ніж достатньо для випробування систем водопостачання в житлових будинках, виробничих і громадських будівлях, де максимальний тиск у трубах зазвичай буває від 5 до 20 атмосфер.
Насос "CANDAN CM-60" може використовуватися для накачування в систему як простого повітря, так і води, масла, нафти. У корпусі насоса для цього є бак об'ємом 12 літрів. Приєднується опресовувальний насос до випробуваного трубопроводу за допомогою гумового шланга зі штуцером 1/2" (пів дюйма). Випробувальний насос "CANDAN CM-60" може застосовуватися для трубопроводів, виконаних з будь-якого виду матеріалу, це може бути поліпропілен, поліетилен, металопластик, метал, мідь, ПВХ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Виробник | Candan |
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Об'єм бака | 12 л |
| Об'єм поршня | 45 мл |
| Робочий тиск | 60 бар |
| Розмір вихідного штуцера на шлангу | 1/2" |
| Найменування | пресувальник |
| Розміри корпусу | 190*530*305 мм |
- Ціна: 8 190 ₴


