БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча середня пластикова валіза на 4-х колесах American Tourister (Американ Туристер) Mickey Clouds
- Матеріал: ABS - пластик;
- Всередині валізи два відділення: одне закривається роздільником з кишенею на блискавці, з іншого фіксуючими ременями, додатковий карман для дрібних речей;
- Розширення (дає змогу збільшити обсяг валізи)
- Вбудований кодовий замок з функцією TSA;
- Висувна телескопічна ручка;
- Валізу на 4 колесах.
- габарити: 47x66x24/27
- вага: 3,7
- об'єм: 63/70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | American Tourister |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | АБС-пластик |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 63.7 л |
| Висота | 66 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 24.27 см |
| Вага | 3.7 кг |
- Ціна: 11 300 ₴



