Валіза середня пластикова Snowball (Сноубол) на 4-х колесах
-Матеріал: поліпропілен (гнучкий, ударостійкий, легкий)
-Всередині 2 відділення: одне з внутрішніми ременями кріплення багажу, інше закривається на блискавку
-Розширення (збільшення обсягу валізи)
-Вгорі та збоку валізи - розташовані ручки для перенесення
-Висувна телескопічна ручка
-Вбудований кодовий замок із системою TSA
-Безшумне і плавне переміщення забезпечують поліуретанові колеса на підшипниках, що обертаються на 360 град, надаючи валізі додаткову маневреність і даючи можливість переміщати її у вертикальному положенні.
габарити: 45х64х27
вага: 3,6 кг
об'єм: 66/77л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Телескопічна ручка | Так |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 66.77 л |
| Висота | 64 см |
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 27 см |
| Вага | 3.6 кг |
- Ціна: 3 990 ₴
