
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Валіза пластикова супер маленька ручна поклажа Snowball (Сноубол) на 4-колесах
-Матеріал: поліпропілен (гнучкий, ударостійкий, легкий)
-Всередині 2 відділення: одне з внутрішніми ременями кріплення багажу, інше закривається на блискавку
-Зверху і збоку валізи - розташовані ручки для перенесення
-Висувна телескопічна ручка
-Вбудований кодовий замок із системою TSA
-Безшумне і плавне переміщення забезпечують поліуретанові колеса на підшипниках, що обертаються на 360 град, надаючи валізі додаткову маневреність і даючи можливість переміщати її у вертикальному положенні.
-Валіза на 4-х зйомних колесах
-Підходить для ручної поклажі Ryanair
габарити: 37х51 (45) х20
вага: 2,3 кг
об'єм: 25л.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Міні |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Телескопічна ручка | Так |
| Замок | TSA кодовий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 25 л |
| Висота | 51.45 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 20 см |
| Вага | 2.3 кг |
- Ціна: 2 790 ₴







